10 klasės kalbėjimai

spausk čia

12 klasės kalbėjimai

spausk čia

2014 m. išleistame vardų žodynėlyje pateikiama daugiau kaip 3 tūkstančiai lietuviškų vardų. Argumentuotai paaiškinkite senųjų lietuviškų vardų kilmę.

1
2
3

Aprašymas

Ši tema yra labai aktuali,mes net nenutuokiame kokį svarbų vaidmenį mūsų gyvenime vaidina mūsų pačių vardai.Žmonių vardai tai jų asmenybės dalis.2014 metų žodynėlyje yra įrašyta apie 3 tūkstančius senų lietuviškų vardų, tai yra mitologinės kilmės lietuviški vardai, literatūriniai vardai, bet taip pat istoriniai vardai su garbinga praeitimi.Tačiau XXI amžiuje žmonės,bei tradicijos pasikeitė,taip pat keičiasi ir vartojami vardai. Senoviniai ir tautiniai vardai yra pamirštami ir vis mažiau vartojami.Todėl nagrinėjant šią tema mums tenka susimastyt kokiais vardais turėtume pavadint savo vaikus lietuviškais,patriotiniais ar naujai kilusiais,užsienyje madingais  vardais.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysimę naują kalbėjimą 🙂

Jei šis kalbėjimas KalbejimoTemos.lt tinklapyje Jūsų mokyklai yra užimtas, siūlome užeiti čia

Šis kalbėjimas buvo patikrintas redaktoriaus!


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP), Kalba, 8
Apimtis: 800 žodžių
Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
Informaciniai šaltiniai: Yra
Kalbėjimo planas: Yra
Skaidrės: Yra

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 8-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai