2014 m. išleistame vardų žodynėlyje pateikiama daugiau kaip 3 tūkstančiai lietuviškų vardų. Argumentuotai paaiškinkite senųjų lietuviškų vardų kilmę.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Ši tema yra labai aktuali,mes net nenutuokiame kokį svarbų vaidmenį mūsų gyvenime vaidina mūsų pačių vardai.Žmonių vardai tai jų asmenybės dalis.2014 metų žodynėlyje yra įrašyta apie 3 tūkstančius senų lietuviškų vardų, tai yra mitologinės kilmės lietuviški vardai, literatūriniai vardai, bet taip pat istoriniai vardai su garbinga praeitimi.Tačiau XXI amžiuje žmonės,bei tradicijos pasikeitė,taip pat keičiasi ir vartojami vardai. Senoviniai ir tautiniai vardai yra pamirštami ir vis mažiau vartojami.Todėl nagrinėjant šią tema mums tenka susimastyt kokiais vardais turėtume pavadint savo vaikus lietuviškais,patriotiniais ar naujai kilusiais,užsienyje madingais  vardais.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 800 žodžių

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
2014 m. išleistame vardų žodynėlyje pateikiama daugiau kaip 3 tūkstančiai lietuviškų vardų. Argumentuotai paaiškinkite senųjų lietuviškų vardų kilmę.
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai