Amžinosios vertybės lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Lietuvių literatūra – tai puiki plotmė norimoms idėjoms išreikšti. Tačiau joje išreiškiamos ne tik idėjos, tačiau ir akcentuojamos svarbiausios – amžinosios vertybės. Tad kokios tos amžinosios vertybės bei kuo jos yra reikšmingos lietuvių literatūriniuose kūriniuose, argumentuotai pateikiama būtent šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Ilgas aprašymas:

Lietuvių literatūra – tai autentiški tekstai, kurie turi itin gilią prasmę bei dažniausiai pateikia pačias įvairiausias temas skaitytojams, ištroškusiems žinių. Todėl lietuvių literatūra pasižymi inteligentiškumu ir gebėjimu perteikti savo skaitytojui tai, kas svarbiausia ar net aktualiausia. Vienas tokių svarbių aspektų lietuvių literatūroje – tai amžinosios vertybės. Tai yra laikui nei kiek nepavaldžios, jam atsparumą turinčios vertybės, kurios yra aukščiausios žmogaus prasmingo gyvenimo įprasmintojos. Taigi amžinųjų vertybių negalima tiesiog keisti ar jų nepaisyti ir blogiausia – išsižadėti. Amžinosiomis vertybėmis verta pasitikėti savo gyvenime kiekvienam, kaip reikšmingiausiu gyvenimo vedliu. Kadangi lietuvių literatūroje kaip jau ir buvo minėta, yra svarbi prasmė ir inteligentiškumas, amžinosios vertybės joje minimos ypatingai dažnai. Na, o tų minimų amžinųjų vertybių yra pačių įvairiausių, tinkančių kiekvienam žmogui. Todėl visas tas amžinąsias vertybes įprasmina lietuvių literatūros tekstai, kuriuos suprantame daugiausiai ir pasitikime labiausiai. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai pasakojama apie tai, kokios amžinosios vertybės, kokiuose lietuvių literatūros kūriniuose, kokiais principais dažniausiai yra atskleidžiamos.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE), 2018m. kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Amžinosios vertybės lietuvių literatūroje.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai