Amžinųjų vertybių šviesa literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Alfredas Nortas Vaithedas yra teigęs, kad „Tikra drąsa – tai ne brutali prasčiokų didvyriu jėga, bet tvirtas apsisprendimas elgtis dorai ir supratingai.“. Vertybės yra svarbios žmogaus gyvenime, nes jos padeda jam orientuotis ir atrasti save. Tačiau šiais laikais daug žmonių išgyvena vertybinę krizę. Taip nutinka todėl, kad šiuolaikinis pasaulis yra labai materialistiškas – visuomenėje yra teigiama, kad žmogus pasieks laimę, kai jis turės daug materialinių dalykų ir turtų. Bet realybė yra kitokia: dažniausiai žmogus nejaučia jokios laimės turėdamas daugybę turtų, nes materialūs dalykai nėra svarbiausias dalykas žmogaus pasaulyje. Vis dėlto, šiuolaikinis žmogus dažnai užmiršta amžinąsias vertybes, kuriomis tikėjo jo protėviai. Šios vertybės išlieka aktualios ir mūsų laikais, nes jos nesensta, bet perduoda išmintį iš kartos į kartą. Literatūra pateikia daug pavyzdžių, kurie mum leidžia suvoktų amžinųjų vertybių nešamą šviesą žmogui. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama amžinųjų vertybių šviesa literatūroje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Amžinųjų vertybių šviesa literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai