Antikos mitų interpretacija Lietuvos literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Antikos mitai – tai yra senovės graikų mitologiniai kūriniai, kuriuose atsiskleidžia daugybė Antikos laikotarpio autentiškų pasakojimų apie garsiausius ir žymiausius graikų dievus bei didvyrius. Pasakojimai kadaise sklidę iš lūpų į lūpas, vėliau buvo surinkti iš visų įmanomų šaltinių bei užrašyti ir išleisti įvairiose knygose. Todėl šiuose mitologiniuose pasakojimuose yra gausu Antikos laikotarpio kultūros, pasaulėžiūros ir pasaulėvokos ženklų. Taigi senieji Antikos mitai, kaip tam tikra relikvija, išliko net ir iki šių dienų, na, o kadangi ši mitologija yra populiari net ir pačiais naujausiais laikais, Antikos kūrinius dažnai imasi interpretuoti ne vienas literatūros ar kitokios meno atšakos kūrėjas. Ne išimtis, šiuo atveju, ir talentingieji lietuvių literatūros kūrėjai. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra išsamiai bei argumentuotai aptariama, kokiuose lietuvių rašytojų literatūros kūriniuose bei kokiais principais atsiskleidžia Antikos mitologinių kūrinių atvaizdavimas ir interpretavimas.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Antikos mitų interpretacija Lietuvos literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai