Apsisprendimo tema lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Lietuvių literatūra – tai įvairiausių pamokymų ir idėjų kupini kūriniai, kuriuose lietuvių literatūros rašytojai dažnu atveju aprašo tai, kas ypač svarbu ir aktualu lietuviškajai kultūrai bei žmonėms. Taigi daugelis lietuvių literatūros rašytojų tokiu atveju plėtoja įvairias ir aktualias literatūrines temas. Viena jų – tai apsisprendimo tema. Apsisprendimo temos svarba daugiausiai yra susijusi su žmonių lemtingais gyvenimo pasirinkimais bei tam tikromis psichologinėmis būsenomis, kurios veikia tuos žmonių apsisprendimus bei reikšmę jų gyvenimams, taip parodant, kokie kartais žmogaus apsisprendimai gali būti sudėtingi. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbėjime daug dėmesio skiriama toms žmogaus psichologinėms būsenoms bei apskritai lietuvių literatūroje plėtojamai apsisprendimo temai. Tad kalbėjimo pavyzdyje išskiriama, kokiu principu yra plėtojama apsisprendimo tema, kokie literatūrinių herojų apsisprendimai kūriniuose išryškėja bei apskritai, kokia yra tų apsisprendimų žmogaus gyvenime prasmė.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Apsisprendimo tema lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai