Ar didžiausia teisėja – sąžinė?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Sąžinės jausmą neabejotinai turi kiekvienas žmogus. Remiantis lietuvių rašytojų kūryba, svarbu paminėti, jog sąžinė, atgaila, kurios išsivysto iš įvairiausių nutikimų, poelgių bei įvykių, iš tiesų yra didžiausia žmogaus teisėja. Individą nuolatos lydi aibė skausmingų išgyvenimų, pasirinkimų galimybių, kurios kartais vadovaujasi sąžinės jausmo balsu. Sąžinė – svarbi žmogaus moralinio veido dalis, kurioje integruojama visa dorovinė veikla. Taigi, sąžinė, galinti priversti žmogų gailėtis, suteikia tuo pačiu ir ramybės, laisvės jausmą. Ilgas aprašymas: Žodis sąžinė – tai kasdien girdimas ir labai visiems familiarus žodis. Tai reiškia, kad sąžinės objekto samprata asmenims taip pat turėtų būti labai gerai pažįstama ir suvokiama. Sąžinė neretai suvokiama kaip dorybės sargybinis arba kaip vienintelis turtas, kuris yra svarbiausias žmogui. Taip pat sąžinei ir jos objektui suvokti galima pritaikyti moralę, sąžiningumą su savimi pačiu bei kitais. Na, o dar kai kuriais atvejais kalbėdami apie sąžinę galime sakyti, kad būtent sąžinės negalima daugiau niekaip kitaip identifikuoti, kaip kad teisėja. Tačiau nors sąžinė atrodo ypač reikšminga žmogaus gyvenime, ar vis tik galime sakyti, kad sąžinė yra didžiausia teisėja? Šis klausimas nors ir gana keblus bei sudėtingas, į sąžinės, kaip didžiausios teisėjos suvokimą bei analizavimą kreipiama daug dėmesio šiame kalbėjimo pavyzdyje. Jame yra atsakoma į kylantį klausimą – ar didžiausia žmogaus teisėja yra sąžinė. Į klausimą atsakant, remiamasi įvairiais literatūriniais pavyzdžiais bei juose detaliai aprašomomis gyvenimiškomis situacijomis, kuriose sąžinė pasirodo pačiais įvairiausiais momentais ir pačiais įvairiausiais pavidalais, kuriuos galima matyti ne tik literatūriniuose kūriniuose, bet ir savo pačių gyvenimuose.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Kalbejimotemos.lt“?

  Nesitikėjau gauti per minutę, galvojau, kad užtruks. Tobulas aptarnavimas! 😊
  Martynas, 12 klasė
  Jau kai mokiausi 10 - oje klasėje nenusivyliau jumis. Todėl tikrai pasitikėjau ir 12 klasės kalbėjimui.
  Diana, 12 klasė
  Už tokią kokybę, tai net nėra brangu. Puikiai dirbate. 🙂
  Viltė, 10 klasė
  Reikėjo kalbėjimo, gavau iškart. Viskas super, kalbėjimas išlaikytas aukščiausiu įvertinimu. 👍
  Tautvydas, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!