Ar įmanoma būti herojiška asmenybe ribinėse situacijose?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Ribinės situacijos – tai pačios sudėtingiausios žmogaus gyvenimo situacijos, kuriose žmogus susiduria su didžiausiomis savo gyvenimo negandomis, tiesiogiai veikiančiomis žmogaus kasdienybę, mąstymą ir pasirinkimus. Tad ribinėse situacijose žmogus dažniausiai yra sukaustomas bei pastatomas į labai nepatogią padėtį emociškai ir psichologiškai. Taigi kyla klausimas, jeigu žmogaus gyvenimas taip yra veikiamas ribinių situacijų, ar žmogui išvis yra įmanoma jose būti herojiška asmenybe? Ką žmogus turi padaryti, kad taptų herojiška asmenybe ribinėse situacijose? Būtent šie svarbūs klausimai yra apmąstomi bei atsakomi šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje. Jame pateikiama, kaip įmanoma būti herojiška asmenybe ir ką tenka padaryti, kad tokia būti. Visa tai pasakojama remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais, kurių siužetuose išryškinamos ribinės situacijos bei literatūrinių veikėjų patirtys jose. Tad šis kalbėjimo pavyzdys ir jame pateikti argumentai leis suprasti, koks yra žmogaus indėlis į savo herojiškumą pasireiškiant pačioms įvairiausioms ribinėms situacijoms.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ar įmanoma būti herojiška asmenybe ribinėse situacijose?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai