Ar keičiantis laikams, keičiasi ir tradicinės vertybės?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Tinkamas vertybių ir prioritetų pasirinkimas yra be galo svarbus ir reikšmingas žmogaus gyvenimui. Būtent jie padeda išsirinkti kelią, kurio asmuo eis visą likusį laiką. Šie faktoriai taip pat turi daug įtakos asmenybės formavimuisi, todėl saugomos ir puoselėjamos vertybės bei prioritetai yra būtini, jei žmogus turi didelių tikslų, siekių, noriu įgyvendinti savo svajones bei įprasminti gyvenimą, palikti ką nors įsimintino ir kitiems. Labai svarbu būti laimingas ir kiekvienas gali pasirinkti, kaip tai pasiekti, kokių priemonių imtis, kas jam suteikia laimės. Vertybių yra labai daug, tad kyla klausimas, ar keičiantis laikams jos išlieka tokios pačios?

Ilgas aprašymas:

Vertybės – tai svarbiausias žmogaus gyvenimo turtas. Vertybės žmogaus gyvenimo atžvilgiu numato tam tikras moralės normas bei prasmingus gyvenimo pasirinkimus. Svarbu tai, kad vertybės egzistuoja jau nuo pačių seniausių laikų ir kiekviena jų yra viena svarbesnė už kitą. Kadangi vertybių svarba didelė ir jų yra labai daug. Nuo senų laikų egzistuojančios ir daugiausiai reikšmės žmonių gyvenime turėjusios vertybės dažniausiai yra vadinamos tradicinėmis vertybėmis. Tradicinės vertybės aprėpia tokius aspektus, kaip meilė, pagarba, šeima ir kt. Tačiau visuomenėje vis dažniau pastebima, kad tradicinės vertybės, kuriomis buvo vadovaujamasi ištisais tūkstantmečiais, šiandien yra vis labiau iškraipomos ir perteikiamos savaip – naujoviškai. Tad iš to kyla klausimas – ar keičiantis laikams keičiasi ir tradicinės vertybės? Į šį natūralų, savaime suprantamą ir ypač reikšmingą visuomenei klausimą atsakoma remiantis literatūrine bei kultūrine patirtimi. Ji atskleidžia tradicinių vertybių padėtį besikeičiančių laikų akivaizdoje bei leidžia daryti argumentuotas išvadas apie tradicinių vertybių pozicionavimą ir netgi galimą likimą – kelionę nuo seniausių iki pat naujausių laikų.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ar keičiantis laikams, keičiasi ir tradicinės vertybės?
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai