Ar kenčia žmogus palikęs gimtuosius namus?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

K. Vonegutas yra teigęs, „Žmogus yra niekas be savo šaknų – tegu tai bus mažytė oazė dykumoje, raudonas riebus molžemis, kokio nors kalno šlaitas, uolėta jūros pakrantė ar lopinėlis didmiesčio gatvės. Kiekvienas suleidžiame šaknis į juodžemio sklypelį, į pelkę arba balto biraus smėlio juostą, į akmenį, asfaltą ar į kilimo skiautę tam, kad galėtume pavadinti šitą vietą vienu vieninteliu svarbiu žodžiu – namai“. Namai – tai pati svarbiausia vieta kiekvienam žmogui. Namai žmogui suteikia prieglobstį, šilumą, meilę ir malonius prisiminimus. Tačiau dažnai gyvenime žmogui tenka palikti namus trumpam laikui arba visam gyvenimui. Taip gali atsitikti dėl įvairių priežasčių: dėl karo, noro surasti geresnį pragyvenimo šaltinį, keliauti ir pažinti pasaulį. Sunkiausia žmogui būna tada, kada jis privalo palikti gimtuosius namus dėl karo ar kitos istorinės nelaimės. Tuomet žmogus nežino, ar jis galės grįžti namo. Gimtųjų namų palikimas gali sukelti daug skausmo ir įvairius jausmus, tai gali paveikti ir pačio žmogaus gyvenimą. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, ar žmogus kenčia palikęs gimtuosius namus.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ar kenčia žmogus palikęs gimtuosius namus?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai