Ar pats žmogus susikuria kalėjimą, kuriame gyvena?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Visi žmonės siekia laimės. Tai yra pats svarbiausias kiekvieno žmogaus tikslas. Būtent todėl žmonės kuria planus, norus ar svajones taip tikėdamiesi pasiekti laimę. Bet gyvenime visi žmonės susiduria su sunkumais siekdami savo tikslo: atsitinka nelaimės, problemos ir kiti nemalonūs dalykai, kurie verčia atsisakyti kai kurių norų ar svajonių, žmogus privalo daryti vieną ar kitą dalyką vien tam, kad išgyventų ar dėl kitų priežasčių. Tada žmogus jaučiasi blogai – jis yra liūdnas, negali realizuoti savęs, kenčia viduje, nežino, ką daryti gyvenime. Vis dėlto, kyla klausimas – kas yra atsakingas už žmogaus gyvenimą ir laimę? Žmogų labai veikia aplinkybės, įvairios nelaimės, kurios gali kardinaliai pakeisti ar sugriauti žmogaus gyvenimą – tada jis atsiduria savotiškame kalėjime. Kita vertus, žmogus taip pat gali įkalinti pats save –savo veiksmais ar mintimis žmogus kelia sau pačiam labai daug skausmo, sukuria kalėjimą sau pačiam. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, ar pats žmogus susikuria kalėjimą, kuriame gyvena.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ar pats žmogus susikuria kalėjimą, kuriame gyvena?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai