Ar visuomenei reikalingi rašytojai moralistai?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Rašytojai moralistai – tai tarsi gyvenimo mokytojai. Ir nors visuomenė, rodosi, yra pakankamai protinga ir brandi, kad sektų kitų mintinis ir idėjomis, jai, vis tik, kartais reikia rašytojų moralistų. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, atsižvelgiant į konkrečius rašytojų moralistų pavyzdžius bei visuomenės gyvenimo principus, analizuojama bei argumentuotai pagrindžiama, kad rašytojai moralistai išties reikalingi visuomenei bei pasakojama, kodėl jie reikalingi.

Ilgas aprašymas:

Visuomenė – tai yra unikali tam tikrame teritoriniame vienete gyvenančių asmenų visuma, kuri trumpiau tariant yra vadinama sociumu. Akivaizdu, kad visuomenės, kad ir kur jos bebūtų, kad ir kokia būtų jų didinga istorija, vertybės ir kt., jose nuolatos vyrauja įvairialypiškumas. Tai reiškia, kad visuomenėse pilna pačių įvairiausių žmonių, kurių veiksmai ne visada būna koordinuoti ar labai moralūs. Todėl visuomenes nuolat reikia šviesti ir užsiimt itin sunkiu, tačiau reikšmingu darbu. Tam, ko gero, šiuo atveju, labiausiai reikalingi galėtų būti rašytojai. Tačiau ne bet kokie. Tai rašytojai moralistai. Rašytojų moralistų kūryba visada prasminga ir aprėpianti tai, kas aktualu. Todėl iš objektyvaus žvilgsnio į visuomenę bei rašytojų moralistų padėties, šiame kalbėjimo pavyzdyje stengiamasi argumentuotai, remiantis įvairių rašytojų moralistų kūryba, atsakyti, ar visuomenei yra reikalinga rašytojų moralistų pagalba gyventi ir suvokti esminius gyvenimo dalykus. Taigi kalbėjimo pavyzdyje yra žvelgiama iš gerai apmąstytos pozicijos, remiantis tvirtais argumentais bei idėjomis, pateikiant rašytojų moralistų reikalingumo poziciją.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE), 2018m. kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ar visuomenei reikalingi rašytojai moralistai?
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai