Ar žiauri tikrovė gali pakeisti žmogaus vertybes?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Dažnas žmogus galėtų sakyti, jog pasaulis – tai yra ypatinga erdvė, kurioje kiekvienas turi potencialo tapti tuo, kuo nori bei gyventi norimą gyvenimą laisvai. Tačiau vertėtų prisiminti, kad šis pasaulis ir jame esanti tikrovė tikrai ne visada būna tokia šviesi ir nuostabi. Tikrovė kartais tampa didžiule kančia, kurią atspindi žmonių gyvenimo negandos, sudėtingi sprendimai ar net istoriniai įvykiai, kurių metu žmogus praranda laisvę ir savo visas galimybes gyventi laimingai bei nevaržomai. Būtent tokia žiauri tikrovė labai dažnai keičia žmogaus gyvenimą iš pamatų ir į viską verčia žvelgti iš naujo, per visiškai kitokią prizmę. Tačiau kyla klausimas, jeigu žmogaus gyvenimas keičiasi, jis yra veikiamas, ar žiauri tikrovė tuo pačiu gali paveikti ir žmogaus turimas vertybes? Būtent į šį svarbų teminį klausimą yra atsakoma šiame dvyliktos klasės kalbėjime, kuriame išsamus ir pagrįstas atsakymas yra išgaunamas iš įvairių literatūrinių kūrinių, perteikiančių žiaurios tikrovės vaizdus, analizės.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ar žiauri tikrovė gali pakeisti žmogaus vertybes?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai