Ar žmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas už savo veiksmus?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Kalbėjimas ar visada žmogus gali rinktis?

Trumpas aprašymas:

Kiekvienas žmogaus pasirinkimas yra lydymas pasekmių ir svarbios atsakomybės. Tad šioje kalboje plėtojama ši mintis, remiantis žinomiausiais visų laikų kūriniais ir svarbiais jų siužetais, kuriuose ši situacija išryškėja ir akivaizdžiai parodo, jog žmogus visad gali rinktis ir yra atsakingas už savo veiksmus.

Ilgas aprašymas:

Žmogus – tai asmenybė, kuri yra pakankamai brandi tam, kad galėtų suprasti esminius gyvenimo aspektus bei priimti atitinkamus sprendimus. Žmogus yra laisvas spręsti ir, negana to, yra laisvas bei protaujantis atsakyti už save patį ir savo įgyvendinamus veiksmus. Tačiau visa tai skamba taip, tarsi tai būtų įmanoma visada. Vis tik, žmogus yra tokia būtybė, kuri neretai yra priklausoma nuo tam tikrų situacijų. Jose žmogus arba išlieka toks pat, arba keičiasi priklausomai nuo situacijos. Tačiau bet kokiu atveju, niekas negalėtų paneigti, jog šiuo atveju reikėtu giliau pažvelgti ir savęs paklausti – ar tikrai visada žmogus gali pasirinkti ir ar visada žmogus yra atsakingas už savo veiksmus. Šio klausimo argumentuota analizė su išsamiomis išvadomis yra pateikiama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais ir juose atvaizduojamomis ar aprašomomis patirtimis, kuriose žmogus atsiduria ir tuomet pagrindžia tai, ar žmogus visados gali rinktis, gali būti atsakingu už save ir savo veiksmus.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ar žmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas už savo veiksmus?
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai