Asmenybės laikysena ribinėse situacijose.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Ribinės situacijos – tai tos situacijos, kurios išbando žmogaus stiprybę bei priverčia žmogų rinktis. Tad ribinės situacijos būna labai individualios, priklausančios nuo aplinkybių. Nemažai informacijos apie ribines situacijas, žmonių elgesį jose, yra aprašoma literatūros kūriniuose, tad jais remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje plačiau nagrinėjama ir pateikiama tai, kokia dažniausiai būna asmenybės laikysena ribinėse situacijose.

Ilgas aprašymas:

Asmenybės samprata, žvelgiant objektyviai, yra labai plati. Tačiau dažniausiai asmenybės yra apibūdinamos, kaip stiprūs, tikėtina, kad gyvenime pasiekę žmonės, verti pagarbos. Tačiau nors asmenybių samprata leidžia suvokti, kad tai yra išties neeiliniai žmonės, daugeliui jų, neretai tenka ir svarbiausia, jog anksčiau dar dažniau tekdavo susidurti su labai daug sudėtingų situacijų gyvenime. Šios situacijos termiškai įvairiuose literatūriniuose kūriniuose ir apskritai praktikoje yra vadinamos ribinėmis situacijomis. Ribinių situacijų samprata daugiausiai siejama su tokiomis situacijomis, kada žmogus paprastai tampa bejėgis ir jo sprendimai, kad ir kokie jie bebūtų, yra labai sudėtingi, paremti pasimetimu, neužtikrintumu, perdėtu galvojimu. Tokie ribinių situacijų atvejai dažniausiai įžvelgiami istorijoje – karų, trėmimų atvejais. Taip pat ir sudėtingose, emocijas skatinančiose situacijose, kaip kad nelaiminga meilė, praradimai ir kt. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje yra nagrinėjama asmenybių laikysena ir tos asmenybių laikysenos ypatumai pačiose įvairiausiose ribinėse situacijose, kurios atskleidžiamos literatūriniuose kūriniuose, kaip tam tikruose pavyzdžiuose, su kuo žmogus gyvenime susiduria, kokios laikysenos turi laikytis, kad išgyventi ribines situacijas.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Asmenybės laikysena ribinėse situacijose.
4 (80%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai