Atjauta ir gailestis lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Lietuvių literatūros kūriniuose patys įvairiausi literatūros rašytojai dažnai aptaria tik pačius svarbiausius ir aktualiausius gyvenime dalykus. Tokio kūrybinio literatūros rašytojų esminis tikslas – tai yra mokyti ir ugdyti skaitytoją, jo suvokimą bei požiūrį į gyvenimą šiame chaotiškame ir suvokimo apie svarbiausius dalykus ypač reikalaujančiame pasaulyje. Taigi vienas tų lietuvių literatūros rašytojų analizuojamų ir dažnai literatūroje perteikiamų aspektų – tai atjauta ir gailestis – du tarpusavyje ypač susiję ir prasmingi dalykai, kurių išraiškos gyvenime, galima sakyti, jog tikrai keičia žmogaus sielą – ją brandina ir praturtina. Tačiau ne visada ši atjauta ir gailestis egzistuoja žmonių gyvenime. Tai rodo, kad situacijų būna įvairių. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra išsamiai aptariama, kokiuose lietuvių literatūros rašytojų kūriniuose atsiskleidžia atjautos ir atgailos atspindžiai bei atskleidžiama, kas atjautos ir gailesčio vaizdavimu yra bandoma pasakyti skaitytojui.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Atjauta ir gailestis lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai