Atsakomybės ir pareigos tema lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Lietuvių literatūroje nagrinėjamos temos dažnai aprėpia tokias temas, kurios susijusios su meile, šeima, vaikais, vertybėmis. Tačiau lietuvių literatūroje taip pat galima rasti tokių temų, kurios nagrinėja tokias temas, kaip atsakomybė ir pareiga. Todėl šioje kalboje remiamasi autoriais, kurie parodo kaip įvairiai galima interpretuoti atsakomybės bei pareigos temą lietuvių literatūroje. Tai leidžia daryti išsamias išvadas ir pagrįsti pagrindinę kalbos mintį. Ilgas aprašymas: Lietuvių literatūra – tai unikalių lietuviškų tekstų visuma. Toje visumoje tekstai pasirodo pačiomis įvairiausiomis temomis, kokios tik būtų aktualios skaitytojams. Viena tokių temų, analizuojamų ir aptariamų lietuvių literatūros kūriniuose – tai atsakomybės tema. Atsakomybė – tai gebėjimas ir netgi būtinybė ar pareiga atsakyti už savo elgesį, sprendimus ir veiksmus. Atsakomybės jausmą turi praktiškai kiekvienas. Tačiau neretai atsakomybė tiesiog pamirštama. Taigi atsakomybei ir jos svarbai žmogaus gyvenime priminti, lietuvių literatūros kūriniuose labai dažnai per įvairių situacijų vaizdavimą kalbama apie atsakomybę bei kuo ji svarbi, kokiais principais bei atvejais pasireiškia. Kita su atsakomybių tema susijusi tema yra pareiga. Pareigos temos atsieti negalima nuo atsakomybės. Kodėl? Todėl, kad būti atsakingu yra pareiga. Pareiga yra būtinybė kažką atlikti savo noru, laisva valia. Tad šie du aspektai, šios dvi temos pinasi tarpusavyje, kurdamos unikalų turinį literatūros kūriniams. Taigi šiame kalbėjime argumentuotai aptariama, kokiais principais atsakomybės ir pareigos tema yra plėtojama lietuvių literatūroje bei apskritai kuo ji yra svarbi bei reikšminga.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Kalbejimotemos.lt“?

  Nesitikėjau gauti per minutę, galvojau, kad užtruks. Tobulas aptarnavimas! 😊
  Martynas, 12 klasė
  Jau kai mokiausi 10 - oje klasėje nenusivyliau jumis. Todėl tikrai pasitikėjau ir 12 klasės kalbėjimui.
  Diana, 12 klasė
  Už tokią kokybę, tai net nėra brangu. Puikiai dirbate. 🙂
  Viltė, 10 klasė
  Reikėjo kalbėjimo, gavau iškart. Viskas super, kalbėjimas išlaikytas aukščiausiu įvertinimu. 👍
  Tautvydas, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!