Beatričės paveikslas. Dantė „Dieviškoji komedija“.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Dantė Aligjeris – tai yra daugeliui tikrai žinomas garsus XIII a. pabaigos ir XIV a. pradžios italų poetas, moralės filosofas bei politinis mąstytojas, kuris, be jokios abejonės, garsėjo ne tik savo nuveiktais darbais ar gyvenimo filosofija, tačiau ir ypatinga bei unikalia kūryba, kurią galime perskaityti net ir šiandien. Taigi, šiuo atveju, vienas tokių itin svarbių Dantės, kaip kūrėjo vertinimui, kūrinių, kurie labiausiai garsina Dantę Aligjerį – tai jo viso gyvenimo darbas – poema, pavadinimu „Dieviškoji komedija“. Šioje senųjų laikų poemoje rašytojas atskleidžia ne vien savo asmeninę kelionę po pomirtines erdves, kaip pragaras, skaistykla ar dangus, tačiau taip pat išskiria ir itin svarbius veikėjų paveikslus, kuris šiuo atveju yra susijęs su svarbia kūrinio veikėja Beatriče. Taigi šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje analizuojamas Beatričės paveikslas bei pateikiami esminiai jos piešiamo paveikslo kūrinyje bruožai, leidžiantys geriau suprasti bei pažinti neįprastą šios poemos veikėją.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Beatričės paveikslas. Dantė „Dieviškoji komedija“.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai