Biblinio pasakojimo savitumas: teksto daugiaprasmiškumas.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Šventasis Raštas – tai unikalus krikščioniškų raštų rinkinys, kuris dar yra žinomas, kaip religinės dogmatikos bei pamaldų pagrindas. Taigi Šventajame Rašte galima rasti išties daug ir pačių įvairiausių biblinių pasakojimų pačiomis įvairiausiomis temomis. Kiekvienas tų biblinių pasakojimų yra savaip unikalus bei savitas. Šį savitumą pirmiausia sudaro norimos tais pasakojimais išreikšti tam tikros krikščioniškosios idėjos, paremtos tikėjimo tiesomis bei tam tikromis taisyklėmis. Tačiau biblinių pasakojimų savitumas ir unikalumas siejamas ne tik su tuo. Biblinių tekstų savitumas dažnai būna susijęs ir su biblinių tekstų daugiaprasmiškumu. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje daugiausiai dėmesio kaip tik skiriama šiam savitumo bruožui. Todėl kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais bibliniais pasakojimais, jų siužetais ir net veikėjais, pateikiama, kokiais principais bibliniuose tekstuose įžvelgiamas biblinių tekstų daugiaprasmiškumas, ką tokiu daugiapramiškumu norima pasakyti bei kuo jis svarbus. Sykiu tai yra savotiška biblinių tekstų bei pasakojimų analizė, leidžianti geriau suvokti tam tikrus biblinius pasakojimus bei jų prasmes.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Biblinio pasakojimo savitumas: teksto daugiaprasmiškumas.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai