Dėl ko verta aukotis?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Pasaulyje yra begalės dalykų, dėl kurių galima aukotis, tačiau tik keli jų yra verti tos aukos. Tad kiekvienas žmogus, suvokiantis aukos svarbą, prasmę ir reikšmingumą, bet kokiu atveju turi apmąstyti riziką besiaukojant, taigi ne visada ir ne dėl visko ryžtasi aukotis. Dėl šios priežasties žmogus jaučia vertę aukotis tik dėl pačių svarbiausių ir dėl pačių reikšmingiausių dalykų, kurie pagrįstų jo vertybes ir suvokimą. Būtent dėl šios priežasties, kaip ir buvo minėta, iškyla tik keli dalykai žmogaus gyvenime labiausiai verti aukos. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai išskiriama, dėl ko žmogui atrodo verta aukotis. Tai išskiriant, aptariama, kuo auka dėl tokio objekto svarbi, koks žmogaus dažnas požiūris į tą objektą yra. Pagrindžiant savo nuomonę, kalbėjimo pavyzdyje yra remiamasi tokiais kūriniais, kuriuose rašytojai siužete įterpia pasiaukojimo procesus bei išskiria žmonių požiūrį į tą auką, aptaria tos aukos kūrinio siužete reikšmingumą, taip ugdant skaitytojo savimonę apie svarbiausius dalykus, dėl kurių yra aukojamasi.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Dėl ko verta aukotis?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai