Dž. Orvelo „Gyvulių ūkio“ satyrinis alegoriškumas.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas

Literatūros klasikos kūriniai – viena galingiausių priemonių, padedančių keisti pasaulį. Taip yra todėl, nes skaitydamas literatūros klasiką, žmogus ne tik maloniai praleidžia laiką, bet ir ugdo savo asmenybę – lavina kritinį mąstymą, intelektą, plečia kultūrinį akiratį, įgyja naujų žinių ir pakartoja jau turėtas žinias. Tai reiškia, kad literatūros klasikai stengiasi ne tik suteikti skaitymo malonumą, bet ir reikšti aktualias idėjas, skatinti žmones vertinti reikšmingus įvykius ir prisidėti prie geresnio ir doresnio pasaulio formavimo. Vienas tokių autorių – anglų rašytojas Džordžas Orvelas. Viename žymiausių jo kūrinių „Gyvulių ūkis“, kuris iš pažiūros panašus į humoristinę pasaką, pateikiama aiški ir konstruktyvi socialistinės sistemos kritika. Ši kritika pateikiama genialia forma – pasitelkiant satyrą ir alegoriją. „Gyvulių ūkis“ – reikšmingas istorijos, politikos ir pasaulio pažinimo būdas, aktualus ir šiuolaikiniam žmogui.

Dž. Orvelo  „Gyvulių ūkis“ – socialinė satyra. Gyvulių ūkis satyrinis alegoriškumas.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysimę naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Dž. Orvelo „Gyvulių ūkio“ satyrinis alegoriškumas.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai