Dž. Orvelo „Gyvulių ūkio“ satyrinis alegoriškumas.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Dž. Orvelo  „Gyvulių ūkis“ – socialinė satyra. Gyvulių ūkis satyrinis alegoriškumas. Totalitarizmo kritika Orvelo „Gyvulių ūkyje„. Dž. Orvelo „Gyvulių ūkis“ – sovietinio rėžimo karikatūra.

Aprašymas:

Literatūros klasikos kūriniai – viena galingiausių priemonių, padedančių keisti pasaulį. Taip yra todėl, nes skaitydamas literatūros klasiką, žmogus ne tik maloniai praleidžia laiką, bet ir ugdo savo asmenybę – lavina kritinį mąstymą, intelektą, plečia kultūrinį akiratį, įgyja naujų žinių ir pakartoja jau turėtas žinias. Tai reiškia, kad literatūros klasikai stengiasi ne tik suteikti skaitymo malonumą, bet ir reikšti aktualias idėjas, skatinti žmones vertinti reikšmingus įvykius ir prisidėti prie geresnio ir doresnio pasaulio formavimo. Vienas tokių autorių – anglų rašytojas Džordžas Orvelas. Viename žymiausių jo kūrinių „Gyvulių ūkis“, kuris iš pažiūros panašus į humoristinę pasaką, pateikiama aiški ir konstruktyvi socialistinės sistemos kritika. Ši kritika pateikiama genialia forma – pasitelkiant satyrą ir alegoriją. „Gyvulių ūkis“ – reikšmingas istorijos, politikos ir pasaulio pažinimo būdas, aktualus ir šiuolaikiniam žmogui.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Dž. Orvelo „Gyvulių ūkio“ satyrinis alegoriškumas.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai