Garbės ir šlovės samprata graikų literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Garbė ir šlovė – tai daugeliui itin svarbus reiškinys. Daugelis gyvenime nori įgauti tą garbę ir šlovę, tačiau būtent ji priskiriama žmonėms tik už tam tikrus nuveiktus svarbius darbus. Tad garbei ir šlovei pasiekti gyvenime reikia labai daug ir atsidavusiai dirbti. Tad garbė ir šlovė – tai žygdarbių ir svarbių darbų nuopelnas žmogui. Na, o būtent dėl tokio atvejo, garbės ir šlovės samprata gali būti kintanti, siejama su įvairiomis situacijomis. Taigi garbei ir šlovei suvokti negali būti taikoma viena konkreti samprata. Tokiu atveju gelbėja senovės graikų literatūra, kurioje labai dažnai kalbama apie garbę ir šlovę, atsidavusiai veikiančius didvyrius ir didvyres. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais Antikos laikotarpio senovės graikų literatūriniais kūriniais ir tekstais, plačiau pasakojama, kokia yra tikroji garbės ir šlovės samprata, kokie darbai lydi šią žmonių siekiamybę. Taigi kalbėjimo pavyzdyje pateikiama informacija leidžia susipažinti su garbės ir šlovės samprata, jos reikšme šiame gyvenime bei svarbiais motyvais, kurie leidžia tą garbę ir šlovę pasiekti.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Garbės ir šlovės samprata graikų literatūroje.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai