Garbės ir šlovės samprata herojiniuose epuose ir šiandien.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Garbė ir šlovė – tai kiekvienam puikiai suprantami žodžiai, kurie atspindi tai, kas žmogui paprastai gyvenime būna svarbiausia. Žmogui garbė ir šlovė dažnu atveju yra svarbi todėl, kad būtent garbė ir šlovė yra viena iš svarbių žmogaus gyvenimo siekiamybių, kuri padeda užsitikrinti geresnę gyvenimo poziciją, perspektyvas ir pripažinimą. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, garbė ir šlovė bei tos garbės ir šlovės samprata visais laikais buvo skirtinga ir negana to, daugelis į šiuos aspektus žiūri individualiai. Tad ši garbės ir šlovės samprata gana kito ir iki šių laikų atsispindi žmonių gyvensenoje. Tad šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra argumentuotai pateikiama, kokia garbės ir šlovės samprata atsispindėjo herojiniuose viduramžių epuose bei kokia garbės ir šlovės samprata atsiskleidžia būtent šiandieninėje visuomenėje, per šiandieninius pavyzdžius. Atskleidus šias sampratas, kalbėjimo pavyzdyje jos sugretinamos bei taip suvokiama bendra skirtingų laikotarpių garbės ir šlovės samprata.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Garbės ir šlovės samprata herojiniuose epuose ir šiandien.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai