Gyveni sau ar dėl kitų, ką ir kodėl dažniausiai renkasi žmogus?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Žmogus tik gimdamas įgauna didžiausią savo dovaną – gyvybę. Tad gyvenimo eigoje žmogus gali pats rinktis, ką nori daryti su savo gyvenimu, kokiu tikslu remiantis jį nugyventi, kam jį dedikuoti. Tad dažnai toks žmogaus apsisprendimas dėl jo gyvenimo prasmės yra susijęs su klausimu – reikėtų gyventi sau ar kitiems? Tikslaus atsakymo į šį klausimą nėra, tačiau, be jokios abejonės, galima tiesiog pasakyti, kokį variantą, gyventi sau ar kitiems, renkasi didžioji dalis žmonių. Taigi ir šiame dvyliktos klasės kalbėjime argumentuotai yra atsakoma į klausimą – ką ir kodėl dažniausiai renkasi žmogus – gyventi sau, plėtoti savo gyvenimą tik dėl savęs ir atsiduoti sau ar geriau atsiduoti kitiems ir gyventi savo gyvenimą aukojant dėl kitų? Todėl šiam klausimui atsakyti yra remiamasi įvairiais literatūriniais kūriniais bei juose nupasakotomis pagrindinių veikėjų gyvenimo situacijomis bei patirtimis, kurios išryškina šiuos pasirinkimus bei paaiškina jų prielaidas, kuo remiantis ir yra pakankamai lengva atsakyti į šį teminį klausimą.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Gyveni sau ar dėl kitų, ką ir kodėl dažniausiai renkasi žmogus?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai