Gyvenime yra svarbesnių dalykų nei visuomenės nustatytos taisyklės.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

R. Baločkaitė yra teigusi, kad „Geresniam gyvenimui nereikia efektyvumo, produktyvumo, reitingų ir rodiklių, nei ryškių šviesų – geresniam gyvenimui reikia lietaus ir šešėlių, mažų kasdieninių krizių, pasimetimo visiško (kartais), nejaukių pauzių, po kuriu norisi juoktis, kartais reikia ką nors pamesti ir ką nors atrasti (daiktą, bet galima ir žmogų… ar kokį idealą… ).. reikia neskubėjimo, atsipalaidavimo, privatumo…“. Kiekvienas žmogus nuo pat mažens gimsta visuomenėje, kuri smarkiai veikia jo asmenybę, elgesį ir veiksmus. Nei vienas žmogus dabar negali pabėgti nuo visagalės visuomenės įtakos, nes civilizacija yra neatskiriama nuo visuomenės. Dažnai žmogui tenka paklusti įvairioms visuomenės normoms, taisyklėms, kurios varžo jo asmenybę ir neleidžia būti savimi. Visuomenė stengiasi, kad visi žmonės prisitaikytų prie jos taisyklių atiduodami savo individualumą, privatumą ir saviraišką. Vis dėlto, gyvenime yra daug daugiau dalykų nei kad visuomenės normos ar taisyklės – gyvenimas yra kiekvienam žmogui suteikta išskirtinė dovana, kurią jis privalo išnaudoti. Šiame kalbėjime yra pagrindžiamas teiginys, kad gyvenime yra svarbesnių dalykų nei visuomenės nustatytos taisyklės.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Gyvenime yra svarbesnių dalykų nei visuomenės nustatytos taisyklės.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai