Herojų paveikslai graikų mitologijoje. Kalbėjimas apie herojų paveikslus graikų mitologijoje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Trumpas aprašymas:

Graikų mitologija – žinoma kiekvienam. Daugelis laisvai išvardintų bent po kelis graikų mitologijos tekstus. Tad šioje kalboje analizuojami žinomiausių mitologinių tekstų herojų paveikslai. Aiškinamasi šių paveikslų koncepcija bei apskritai jų prasmė.

Ilgas aprašymas:

Herojai – tai garbingi ir, netgi galima sakyti, didingi žmonės, kurie nusipelno kitiems savo nuveiktais įvairiais darbais bei žygdarbiais. Taigi herojais vadinami žmonės – ypatingi. Tačiau tariamą ar esamą jų ypatingumą bei unikalumą lemia ne tik minėti nuveikti darbai ar žygdarbiai, tačiau ir asmeniniai būdo bruožai, padedantys įveikti įvairiausius žygdarbius bei darbus, kurie lemia aplinkinių gerovę ir paties herojaus pripažinimą visuomenėje. Žinoma, kiekvienas herojus, kaip ir atskira asmenybė – yra individualus, turintis savitas vertybes, suvokimą apie pasaulį bei esminius jo procesus. Tad tai lemia herojų paveikslų įvairialypiškumą. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, aptariami herojai ir jų paveikslai. Argumentuotai pateikiama, kokie jie, kuo jie ypatingi, kuo jie yra nusipelnę visuomenei ir jos žmonėms. Na, o šiuos argumentus padeda pateikti įvairūs literatūriniai kūriniai arba tekstai. Šiuo atveju – tai graikų mitologijos tekstai, kuriuose apstu pačių įvairiausių herojų, pasižymėjusių pačiais įvairiausiais darbais bei žygdarbiais, kurių kiekvienas turėjo individualios reikšmės ir leidžia identifikuoti herojus.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP), 2018m. kalbėjimas

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Herojų paveikslai graikų mitologijoje. Kalbėjimas apie herojų paveikslus graikų mitologijoje.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai