I. Mero „Lygiosios trunka akimirka“ knygos pristatymas. Kalbėjimas apie I. Mero „Lygiosios trunka akimirka“ knygos pristatymą.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Trumpas aprašymas:

Icchokas Meras – garsus žydų kilmės lietuvių rašytojas, kuris labiausiai yra žinomas dėl savo romano „Lygiosios trunka akimirką“. Taigi šioje kalboje analizuojamas šis kūrinys ir remiantis konkrečiais argumentais pristatomas. Pristatymas remiasi pagrindinių kūrinio idėjų ir fragmentų pristatymu, iš kurių galima matyti, koks šis romanas yra svarbus ir prasmingas.

Ilgas aprašymas:

Icchokas Meras – tai žymus XX a. vid. – XXI a. pradž. žydų kilmės lietuvių prozininkas bei scenaristas, kurio gyvenimas nuo pat mažų dienų buvo paženklintas negandomis. Jis dar būdamas visai mažas susidūrė su holokausto įvykiais, kuriuose neteko savo tėvų. Tačiau vienas Icchokas Meras neliko, nes jam prieglobstį suteikė lietuviai. Taip Icchokas Meras gavo jam reikalingą šeimą, šilumą ir meilę. Tačiau Icchoko Mero niekad neapleido mintys apie vaikystės patirtis. Taigi iš jų gimė daugelis jo žinomiausių kūrinių, kurie buvo rašyti jam artima holokausto tema. Vienas tokių kūrinių – tai romanas, pavadinimu „Lygiosios trunka akimirką“ Šis romanas – tau unikalus rašytojo pasakojimas, apie karo metų Vilniaus getą ir jame vyraujantį žydų gyvenimą, susiduriant su pačiais įvairiausiais sunkumais bei lemtingais pasirinkimais. Kadangi romanas „Lygiosios trunka akimirką“ visapusiškai aktualus kūrinys, aptariantis svarbius istorinius niuansus, šiame kalbėjimo pavyzdyje aptariamas šis romanas. Kalbėjime apie romaną „Lygiosios trunka akimirką“ pasakojama iš skaitytojo pozicijos, aptariant, kuo Icchoko Mero kūrinys yra aktualus bei reikšmingas.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
I. Mero „Lygiosios trunka akimirka“ knygos pristatymas. Kalbėjimas apie I. Mero „Lygiosios trunka akimirka“ knygos pristatymą.
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai