Individo ir bendruomenės santykis XX amžiuje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Individas – tai yra tam tikras atskiras asmuo ar atskirai egzistuojantis organizmas, o bendruomenė šiuo atveju – tai yra atitinkamame viename teritoriniame vienete gyvenantys žmonės, susieti bendrais viešaisiais poreikiais, interesais, senosiomis tradicijomis, papročiais, kalba ir kitais svarbiais aspektais. Bet kokiu atveju, individas yra savosios bendruomenės sudedamoji dalis. Tačiau nepaisant tokio individo ir bendruomenės ryšio, šis santykis tarp individo ir bendruomenės gali būti labai įvairialypis. Kadangi jis buvo ypač aktualus dvidešimtajame amžiuje, apie tokį santykį nemažai yra rašoma to meto literatūriniuose kūriniuose. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje, remiantis dvidešimto amžiaus literatūra yra išsamiai aptariama, koks individo ir bendruomenės santykis išryškėja, kokios jis reikšmės turi bei kokiais principais išryškėja kūriniuose. Tokia išsami analizė leidžia pamatyti dvidešimtojo amžiaus bendruomenės ir individo santykius, jų tam tikras spragas ar net privalumus.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Individo ir bendruomenės santykis XX amžiuje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai