Išmintis – tarp žemės gėrių didžiausia dovana.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Seneka yra teigęs, kad „išmintis pasireiškia ne tiek mokyme, kiek gyvenime; proto ryžtingume ir godumo suvaldyme. Ji moko mus ne tik kalbėti, bet ir elgtis bei derinti savo žodžius ir veiksmus“. Išmintis – tai yra vienas didžiausių turtų, kokį gali turėti žmogus, nes ji padeda žmogui priimti tinkamus sprendimus, įvertinti situaciją ir daryti viską, kas padėtų pačiam žmogui ir kitiems žmonėms. Išmintis yra patirties, supratimo ir žinių lobynas, kurį nėra taip lengva gauti. Visi žmonės patiria džiaugsmingus, gerus sunkius ar tragiškus išgyvenimus ir iš jų mokosi. Kuo daugiau patirties žmogus turi, tuo daugiau išminties jis sukaupia. Bet svarbu yra ne tik kaupti patirtį ir išmintį, bet ir ją dalintis su kitais žmonėmis. Literatūroje išmintis yra vaizduojama įvairiai – rašytojai ją sieja su skirtingais išgyvenimais, situacijomis ar problemomis, tačiau visur išmintis tampa kilniausia dovana, keičiančią žmogaus gyvenimą. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama išmintis kaip žemės gėrių didžiausia dovana.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Išmintis – tarp žemės gėrių didžiausia dovana.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai