Istoriškumas Ievos Simonaitytės romane „Aukštųjų Šimonių likimas“.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Daugelis, be jokios abejonės, tikrai yra girdėję Ievą Simonaitytę. Būtent ji visų yra identifikuojama, kaip garsi XX a. Klaipėdos krašto rašytoja, autobiografinių apysakų bei romanų kūrėja. Tad jei reikėtų pristatyti vieną labiausiai šią rašytoją reprezentuojančių kūrinių, kurie buvo garsiausi – tai būtų jos žymusis 1935 m. išleistas romanas, pavadinimu „Aukštųjų Šimonių likimas“. Būtent šis romanas – tai unikalus ir autentiškas rašytojos pasakojimas apie Mažosios Lietuvos gyvenimą bei negandas. Tad savaime suprantama, kad būtent šis romanas – tai tam tikras istorinis liudijimas ir jame yra itin ryškus istoriškumas. Taigi šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra daug dėmesio skiriama šiam Ievos Simonaitytės romanui bei argumentuotai pateikiama, kaip šis istoriškumas atsiskleidžia rašytojos romane. Tokiu būdu pabrėžiami svarbiausi Ievos Simonaitytės romano „Aukštųjų Šimonių likimas“ istoriniai aspektai, susiję ne vien su įvykiais, tačiau ir su jomis susijusiomis atitinkamomis detalėmis.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Istoriškumas Ievos Simonaitytės romane „Aukštųjų Šimonių likimas“.
4 (80%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai