J. Grušo dramos „Meilė, džiazas ir velnias“ vertybės.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas

✅Meilė, džiazas ir velnias kalbėjimas.

Juozas Grušas – iškilus lietuvių eseistas, dramaturgas, rašytojas, davęs savam kraštui kelias dramas, kurios vertinamos iki šių dienų. Viena jų – „Meilė, džiazas ir velnias“ – gali būti vadinama lietuvišku „Rugiuose prie bedugnės“ atitikmeniu – tragikomedijoje gilinamasi į tėvų ir vaikų santykius, jaunimo vidų, jo poreikį maištauti, nesutikti su tėvų nuomone. Tokie yra ir pagrindiniai tragikomedijos veikėjai – Beatričė, Lukas, Andrius ir Julius. Jie geria, mušasi, pykstasi. Tačiau virš negatyvių dalykų autorius iškelia šviesias vertybes – šeimą, meilę ir gėrį. Šios vertybės atsiskleidžia pro jaunuolių akis – nė vienas neturi motinų, tačiau supranta šeimos sąvoką, meilė visų trijų gyvenime užima ypatingą vietą, nes visi trys labiau ar mažiau myli savo draugę Beatričę, o gėris – bene stipriausias šios dramos įspūdis. Šiame kalbėjime ir bus gilinamasi į paminėtąsias tris vertybes.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysimę naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
J. Grušo dramos „Meilė, džiazas ir velnias“ vertybės.
4 (80%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai