10 klasės kalbėjimai

spausk čia

12 klasės kalbėjimai

spausk čia

Japonijos vaikų rašytojas Shigeo Vatanabė rašė: „Jei kiekvienas vaikas turėtų bent po vieną knygą, pasaulyje nesutarimų būtų daug mažiau.“ Išsakykite savo nuomonę, kurios trys knygos geriausiai tiktų šiai minčiai pagrįsti.

1
2
3

Aprašymas

Knyga, skaitymas, mokslas – didžios vertybės, kurios buvo vertinamos nuo senų laikų. Žodis yra labai galingas, jis suvienija žmones, skatina kovoti ir imtis tam tikrų priemonių, pažinti save ir pasaulį. Pažinimo galime semtis iš knygų, kurios suteikia galimybę perkelti visas problemas, džiaugsmus, rūpesčius ir svajones į vaizduotę ir taip spręsti kylančius konfliktus. Knygos labai svarbios ir vaikams, nes jų asmenybės tik pradeda formuotis, o nuo jų priklauso ateitis. Kūryba ugdo žmogų, suteikia jam žinių ir galios. Tad kokios galėtų būti vaikams skirtos knygos, su kuriomis užaugus pasaulyje būtų mažiau nesutarimų?

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysimę naują kalbėjimą 🙂

Jei šis kalbėjimas KalbejimoTemos.lt tinklapyje Jūsų mokyklai yra užimtas, siūlome užeiti čia

Šis kalbėjimas buvo patikrintas redaktoriaus!


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP), literatūra, 8
Apimtis: 800 žodžių
Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
Informaciniai šaltiniai: Yra
Kalbėjimo planas: Yra
Skaidrės: Yra

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 8-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai