Jauno žmogaus problemos literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Su kokiais sunkumais susiduria jaunas žmogus?

Trumpas aprašymas:

Jaunas žmogus, tai dar augantis, besiformuojantis ypatingas organizmas, kuris tęs mūsų kartą ir ją ugdys. Tačiau matoma, kad kuo toliau, tuo daugiau jaunas žmogus susiduria su įvairiomis problemomis, kurios veikia jauną žmogų. Kokios šios problemos, argumentuotai ir detaliai aprašoma kalboje.

Ilgas aprašymas:

Jaunas žmogus labai dažnai yra identifikuojamas, kaip dar tinkamai nei savęs, nei pasaulio nepažįstantis žmogus. Tai visiškai jaunas, dar tik pradėjęs savo gyvenimo kelionę žmogus, kuriam dažnai tenka susidurti su įvairiausiais gyvenimo iššūkiais, vedančiais jauną žmogų link gyvenimo pažinimo ir pilnos brandos. Trumpai tariant – jaunas žmogus labai dažnai gyvendamas susiduria su problemomis. Tos jauno žmogaus problemos gali būti pačios įvairiausios, pradedant nuo sudėtingų pasirinkimų gyvenimo kelyje, baigiant meilės kančiomis ir egzistencinių klausimų kėlimu. Svarbiausia, kad ir kokia jauno žmogaus problema kitiems, daug geriau pasaulio vyksmus išmanantiems žmonėms, atrodytų menka, vis tik, ji yra svarbi ir reikšminga. Ne veltui apie jauno žmogaus problemas labai dažnai rašoma ir lietuvių literatūros kūriniuose. Juose pateikiami vaizdingi ir išsamūs pasakojimai apie jauno žmogaus gyvenimo peripetijas ir svarbiausia, jų akivaizdoje iškylančias jauno žmogaus problemas. Šių jauno žmogaus problemų analizavimas prisideda prie suvokimo, ką jaunam žmogui tenka iškęsti gyvenimo kelio pradžioje, kol pagaliau atras ramybę. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis lietuvių literatūriniais kūriniais, argumentuotai aptariama, su kokiomis problemomis susiduria jaunas žmogus bei kuo tos problemos yra reikšmingos.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Jauno žmogaus problemos literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai