Jauno žmogaus problemos literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Su kokiais sunkumais susiduria jaunas žmogus? Trumpas aprašymas: Jaunas žmogus, tai dar augantis, besiformuojantis ypatingas organizmas, kuris tęs mūsų kartą ir ją ugdys. Tačiau matoma, kad kuo toliau, tuo daugiau jaunas žmogus susiduria su įvairiomis problemomis, kurios veikia jauną žmogų. Kokios šios problemos, argumentuotai ir detaliai aprašoma kalboje. Ilgas aprašymas: Jaunas žmogus labai dažnai yra identifikuojamas, kaip dar tinkamai nei savęs, nei pasaulio nepažįstantis žmogus. Tai visiškai jaunas, dar tik pradėjęs savo gyvenimo kelionę žmogus, kuriam dažnai tenka susidurti su įvairiausiais gyvenimo iššūkiais, vedančiais jauną žmogų link gyvenimo pažinimo ir pilnos brandos. Trumpai tariant – jaunas žmogus labai dažnai gyvendamas susiduria su problemomis. Tos jauno žmogaus problemos gali būti pačios įvairiausios, pradedant nuo sudėtingų pasirinkimų gyvenimo kelyje, baigiant meilės kančiomis ir egzistencinių klausimų kėlimu. Svarbiausia, kad ir kokia jauno žmogaus problema kitiems, daug geriau pasaulio vyksmus išmanantiems žmonėms, atrodytų menka, vis tik, ji yra svarbi ir reikšminga. Ne veltui apie jauno žmogaus problemas labai dažnai rašoma ir lietuvių literatūros kūriniuose. Juose pateikiami vaizdingi ir išsamūs pasakojimai apie jauno žmogaus gyvenimo peripetijas ir svarbiausia, jų akivaizdoje iškylančias jauno žmogaus problemas. Šių jauno žmogaus problemų analizavimas prisideda prie suvokimo, ką jaunam žmogui tenka iškęsti gyvenimo kelio pradžioje, kol pagaliau atras ramybę. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis lietuvių literatūriniais kūriniais, argumentuotai aptariama, su kokiomis problemomis susiduria jaunas žmogus bei kuo tos problemos yra reikšmingos.

  Klasė: 10 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 5 - 7 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Kalbejimotemos.lt“?

  Nesitikėjau gauti per minutę, galvojau, kad užtruks. Tobulas aptarnavimas! 😊
  Martynas, 12 klasė
  Jau kai mokiausi 10 - oje klasėje nenusivyliau jumis. Todėl tikrai pasitikėjau ir 12 klasės kalbėjimui.
  Diana, 12 klasė
  Už tokią kokybę, tai net nėra brangu. Puikiai dirbate. 🙂
  Viltė, 10 klasė
  Reikėjo kalbėjimo, gavau iškart. Viskas super, kalbėjimas išlaikytas aukščiausiu įvertinimu. 👍
  Tautvydas, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!