Jauno žmogaus siekių vaizdavimas lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Jauno žmogaus patirtys lietuvių literatūroje. Jauno žmogaus problemos literatūroje.

Trumpas aprašymas:

Jaunystė – gražiausias žmogaus laikotarpis. Būdamas jaunas žmogus pažindinasi su pasauliu, analizuoja jį ir gyvendamas keliasi savo svarbiausius tikslus ir siekius. Tad kokie šie siekiai vaizduojami lietuvių literatūroje, argumentuotai aptariama kalboje, remiantis konkrečiais pavyzdžiais ir siužetais.Jauno žmogaus patirtys lietuvių literatūroje.

Ilgas aprašymas:

Jaunas žmogus – tai dar tik pradėjęs eiti per gyvenimą individas. Gimdamas žmogus įgauna kalbą ir įgimtus bruožus. Tačiau augant žmogus bręsta, labiau susipažįsta su pasauliu, todėl žmogus pamažu keičiasi. Jaunam žmogui tampa svarbu kuo daugiau išprusti, įgauti pažinimą ir svarbiausia, susidaryti bei pasiekti svarbiausius savo gyvenimo siekius, kurių turi kiekvienas. Jauniems žmonėms siekiai labai svarbūs, nes jaunystėje siekti tai, ko norima, atrodo labiausiai pravartu. Dažnai netgi sakoma, jog jaunas žmogus privalo pasiekti daug ką dar būdamas jaunas tam, kad senatvėje būtų lengviau. Todėl jauni žmonės sau neretai išsikelia labai daug siekių. Na, o kokie tie jauno žmogaus siekiai, neretai aprašoma lietuvių literatūros kūriniuose. Juose per įvairius pasakojimus apie jaunų žmonių gyvenimą, galima lengviau suprasti, ko jauniems žmonėms reikia bei ką jiems labiausiai yra aktualu pasiekti per savo gyvenimą. Taigi kokie yra esminiai jauno žmogaus siekiai, kokiais principais jie pasirodo ir atsiskleidžia jauno žmogaus gyvenime, aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais ir juose atvaizduojamais jaunų žmonių gyvenimais.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Jauno žmogaus siekių vaizdavimas lietuvių literatūroje.
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai