Jaunosios ir senosios kartos santykiai.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Seno ir jauno tema.

Aprašymas:

Kiekviena karta, be jokios abejonės, yra absoliučiai savita ir išskirtinė. Kiekviena karta turi tam tikras svarbias savo idėjas bei idealus, kurių paiso bei taip įprasmina savo braižą. Tačiau šios kartos keičiasi ir vienos lieka jaunosiomis kartomis, o kitos – senosiomis kartomis. Būtent jaunoji karta galėtų mokytis iš senosios kartos, o senoji iš jaunosios. Tačiau viskas nėra taip paprasta, nes jaunoji ir senoji karta būdamos pernelyg skirtingos turi riziką patirti tam tikrą koliziją, kurioje santykiai tampa ypač negatyviais. Kitu atveju – jaunosios ir senosios kartos santykis gali būti idealus. Tačiau kiekvienas santykis tarp jaunosios ir senosios kartos yra individualus. Taigi šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje išsamiai aptariama, koks jaunosios ir senosios kartos santykis iškyla literatūriniuose kūriniuose. Būtent šiuos santykius aptariant kalbėjimo pavyzdyje yra pagrindžiama, kodėl jaunosios ir senosios kartos santykis yra būtent toks, kokia tokio tarpusavio santykio reikšmė ir pan.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Jaunosios ir senosios kartos santykiai.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai