Jautrus žmogus – juokinga ar gražu?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Žmogaus jautrumas – tai dažnai labai dvejopai vertinamas žmogaus bruožas. Taigi vieni jautrius žmones laiko itin silpnais, negalinčiais apsispręsti ar netgi nepilnaverčiais žmonėmis, kurių jausmų išraiškos kartais gali pasirodyti netgi kiek juokingos ir perdėtos. Tačiau kitiems jautrūs žmonės atrodo kaip nors ir stipriai išgyvenantys, tačiau savo vidumi stiprūs, supratingi ir atsidavę žmonės, kuriems svarbūs visi gyvenimo įvykiai, susiję tiek su jais pačiais, tiek su artimais žmonėmis. Tad būtent dėl tokių dvejopų jautrių žmonių vertinimų, kartais sunku suvokti, žmogaus jautrumas – tai gražus ar juokingas bruožas? Ar jautrus žmogus yra pernelyg emocingas ar tiesiog rūpestingas? Taigi šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje, remiantis literatūra, kurioje atsispindi jautrių žmonių paveikslai, argumentuotai atsakoma į esminį ir svarbiausią klausimą – žmogaus jautrumas – tai juokingas ir žmogų pernelyg emocingu verčiantis ar, vis tik, gražus, žmogaus vidinį grožį nusakantis bei įprasminantis bruožas?

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Jautrus žmogus – juokinga ar gražu?
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai