Jėga ir bandymas jai pasipriešinti V.Goldingio romane „Musių valdovas“.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Itin garsus XX a. anglų romanistas Viljamas Goldingas 1963 m. gavęs literatūros Nobelio premiją, dar 1953 m. išgarsėjo savo kone unikaliausiu ir daugiausiai jam populiarumo bei šlovės pelniusiu kūriniu – romanu „Musių valdovas“. Šis Viljamo Goldingo kūrinys – tai pasakojimas apie anglų berniukų kelionę ir patirtą katastrofą nežinomo karo metu. Būtent tada anglų berniukai be jokio suaugusiojo priežiūros atsiduria negyvenamoje saloje. Joje berniukai bando sukurti savo taisykles bei pamažu tampa mažais laukiniais, nebesuprantančiais žmogiškumo bei moralės atspindžių. Tad kūrinyje yra gana ryškūs jėgos kulto bei pasipriešinimo jam atspindžiai. Būtent jie įžvelgiami visame kūrinio siužete bei paaiškina, kas yra toji jėga bei kaip jai priešinamasi. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis garsiuoju Viljamo Goldingo romanu „Musių valdovas“, jo siužetu ir jo pagrindinių veikėjų charakteristikos atspindžiais, argumentuotai pateikiama, kas yra toji jėga bei kaip jai yra priešinamasi šiame Goldingo romane.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Jėga ir bandymas jai pasipriešinti V.Goldingio romane „Musių valdovas“.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai