Juliaus ir Andriaus paveikslų palyginimas J. Grušo kūrinyje „Meilė, džiazas ir velnias“.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Andriaus ir Juliaus paveikslai tragikomedijoje „Meilė, džiazas ir velnias“. J. Grušo „Meilė, džiazas ir velnias“. Vaikinų paveikslai.

Aprašymas:

Septintajame dešimtmetyje jaunoji karta nenorėjo paklusti senesnių kartų vertybėms ir pradėjo ieškoti naujos tapatybės, naujo gyvenimo būdo. Jaunosios kartos elgesys ir santykiai su savo tėvais ir bendraamžiais pradėjo smarkiai keistis. Jaunoji karta pradėjo elgtis kitaip, ieškoti kitokių gyvenimo modelių, kitaip žiūrėjo į pasaulį nei jų tėvai. Būtent tai atskleidžiama J.Grušo dramoje „Meilė, džiazas ir velnias“. Autorius ne tik vaizduoja septinto dešimtmečio sovietinės Lietuvos maištaujančių jaunuolių kasdienybę, bet ir kuria sudėtingus bei idėjiškus jaunuolių paveikslus. J.Grušas vaizduoja jaunų žmonių skirtingas asmenybes ir kaip jos yra paveiktos naujo mąstymo, naujos gyvenimo prasmės ieškojimo esant senosios kartos nykstančių vertybių ir normų apsuptyje. Šiame darbe yra analizuojami dviejų veikėjų – Juliaus ir Andriaus – paveikslai. Analizuojami veikėjų charakteriai ir elgesys, norint išsiaiškinti veikėjų panašumus ir skirtumus.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Juliaus ir Andriaus paveikslų palyginimas J. Grušo kūrinyje „Meilė, džiazas ir velnias“.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai