Ką išgyvena žmogus ne savo noru atskirtas nuo Tėvynės?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Žmogui tėvynė – labai svarbi. Ji jam yra viskas, o be jos – jis niekas. Tad šioje kalboje analizuojami atvejai, kai žmonės ne savo noru buvo atskiriami nuo savo tėvynės. Tad tam reikalui, buvo pasirinkti svarbiausi XX a. autoriai, kurie padeda atskleisti, ką išgyveno žmogus, ne savo noru atskirtas nuo tėvynės.

Ilgas aprašymas:

Žmogus ir tėvynė – tai du vienas nuo kito praktiškai neatskiriami objektai. Juk žmogus gimsta savo tėvynėje, kuri yra jo tikrieji namai – erdvė, kurioje jis yra visados laukiamas ir niekada nebus svetimas. Būtent todėl žmonės dažniausiai visą savo gyvenimą praleidžia tėvynėje. Joje žmonės mokosi, dirba ir gyvena savo brangų gyvenimą. Tėvynė – tai, ką gauname ir ko negalime leisti sau prarasti, kad ir kaip būna sunku. Tačiau kartais žmogus yra atskiriamas nuo tėvynės. Tai vyksta ne žmogaus noru. Ne savo noru atskiriamas žmogus trumpiau tariant yra ištremiamas. Tam, kas to nepatyrė, tikriausiai būtų sunku suprasti, ką išgyvena ne savo noru nuo tėvynės atskirtas žmogus. Tačiau tam suprasti nemažai pagalbos teikia literatūriniai kūriniai, kuriuose labai dažnai užrašomos visos tokios netekties priežastys ir patirtys. Taigi šiame kalbėjime, remiantis įvairia literatūra ir joje pateiktais pasakojimais, argumentuotai aptariama, kokius jausmus išgyvena tie žmonės, kurie yra ne savo noru atskiriami nuo tėvynės.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ką išgyvena žmogus ne savo noru atskirtas nuo Tėvynės?
4 (80%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai