Ką reiškia būti įsipareigojusiam tėvynei?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

✅ Ką reiškia būti įsipareigojusiam tėvynei? Ka reiskia buti isipareigojusiam tevynei kalbejimas.

Trumpas aprašymas:

Tėvynė žmogui tik viena. Todėl norėdami parodyti pagarbą, privalome jai įsipareigoti. Žmogus tai padaryti gali daugeliu būdu. Vienas iš jų – domėjimasis tautos istorine praeitimi. Be to, labai svarbus ir tradicijų bei papročių laikymasis, meilė gimtajai kalbai. Lietuvių tautos dainius Maironis savo poezijoje iškelia ir svarbiausias moralines vertybes – tikėjimą, darbštumą, gamtos reikšmę žmogui. Šių vertybių tėvų žemę mylintis žmogus privalo laikytis.

Ilgas aprašymas:

Įsipareigojimai labai dažnai yra suvokiami, kaip tam tikra žmogaus prievolė, numatanti tam tikrų pareigų atlikimą. Todėl įsipareigojimas yra labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenimo aspektas, nešantis nemenką atsakomybę, nepriklausomai nuo to, kam ir kodėl žmogus įsipareigoja. Svarbiausia, kad įsipareigojimas būtų svarus ir apgalvotas, nuspręstas savo noru. Galima įsipareigoti bet kam – šeimai, mylimajam, darbui ir kt. Tačiau jau nuo senų laikų yra labai dažnai minima, kad esminis, prioritetinis ir neatidėliotinas įsipareigojimas yra tam, kas yra mūsų – tai įsipareigojimas tėvynei. Įsipareigoti tėvynei gali ir netgi privalo kiekvienas. Tačiau šis įsipareigojimas yra sunkus, dažnai reikalaujantis daug stiprybės ir ryžto. Apie įsipareigojimo tėvynei svarbą bei niuansus neretai yra kalbama literatūriniuose kūriniuose, tad jais remiantis, analizuojant įsipareigojimo tėvynei idėjas, galima suvokti, ką toks įsipareigojimas žmogui reiškia ir kodėl jis yra prioritetinis. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros tekstais yra plačiau kalbama apie įsipareigojimo tėvynei reikšmes bei tai, kodėl yra svarbu būti įsipareigojusiam tėvynei.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ką reiškia būti įsipareigojusiam tėvynei?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai