Ką reiškia gyventi ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

N. Gogolis yra teigęs, kad „Gėrį ir blogį reikia prisiminti amžinai. Gėrį, nes prisiminimas, kad jis mums kadaise buvo padarytas, padaro mus kilnesnius. Blogį, nes nuo tos akimirkos, kai jis mums buvo padarytas, mes privalome jausti pareigą atsilyginti už jį gėriu“. Visuomenėje yra manoma, jog žmogus visu pirma gyvena dėl savęs – dėl savo asmenybės, tikslų, svajonių ir karjeros, tačiau ne visi žmonės pasirenka tokį gyvenimo būdą ar tikslą. Yra visiškai kitoks būdas įprasminti save – gyvendamas dėl kitų žmogus atiduoda save kitiems žmonėms. Dažnai tokie žmonės, kurie gyvena dėl kitų, dirba tokį darbą, kuriame reikia bendrauti su žmonėmis – jie yra psichologai, socialiniai darbuotojai, slaugės ar gydytojai. Gyventi dėl kitų nėra lengva – tai yra sunki užduotis, kuriai ne kiekvienas žmogus yra pasiruošęs. Dažnai gyvenimas dėl kitų reikalauja daug laiko, atsidavimo ir aukų. Be to, ne visi žmonės yra pakankamai stiprūs ar subrendę, kad galėtų atlikti tokią sunkią užduotį. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, ką reiškia gyventi ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ką reiškia gyventi ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų?
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai