Ką reiškia namai žmogui? Kalbėjimas apie namų reikšmę žmogui. Namų reikšmė žmogui.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Namų svarba ir reikšmė žmogui labai didelė. Tai įrodė ir lietuvių literatūros kelios atstovės – Salomėja Nėris bei Marija Pečkauskaitė-Šatrijos Ragana, kurios namus siejo su meile, šeima, saugumo jausmu, šiluma, vertybėmis, ugdymu, pasaulio ir savęs gilesniu pažinimu. Namų erdvė padeda individui jaustis savimi, pajusti tikrąją laisvę bei atrasti naujas galimybes ir talentus. Taigi, namai – neatsiejama kiekvieno žmogaus dalis, be kurios žmogus jaučiasi ne žmogumi.

Ilgas aprašymas:

Kiekvienas žmogus jau tik gimdamas įgauna namus – gimtąją erdvę. Toji gimta erdvė su žmogumi išlieka visados, kad ir kur žmogus bebūtų, nes namų pakeisti yra neįmanoma. Būtent todėl daugelis žmonių renkasi būti gimtojoje erdvėje – namuose – ir ten nugyventi visą likusį gyvenimą. Nors nemaža dalis kitų žmonių gimtąją erdvę – namus – palieka, nepriklausomai nuo to, ar tai padarė savo noru, ar ne. Bet kokiu atveju, žinant, kad namai yra žmogaus identiteto dalis, pagal kurią galima žmogų identifikuoti, kyla klausimas – ką iš tikrųjų namai reiškia žmogui? Ar namai žmogui yra brangūs? Ar namai žmogui yra nemaloni erdvė? Variantų gali būti pačių įvairiausių, priklausomai nuo individualios situacijos. Daugelis tų situacijų aprašomos literatūriniuose kūriniuose. Juose neretai pateikiami žmonių, jaučiančių ilgesį ar meilę gimtiesiems namams, patirtys bei jausmai. Todėl iš tokių literatūrinių tekstų galima geriau suprasti, kokia yra namų reikšmė žmogui. Na, o tai, ką namai reiškia, remiantis tais kūriniais, argumentuotai pateikiama šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ką reiškia namai žmogui? Kalbėjimas apie namų reikšmę žmogui. Namų reikšmė žmogui.
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai