Kaip apibūdinama meilė lietuvių literatūroje? Meilės tema lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Ką gali meilė?

Trumpas aprašymas:

Lietuvių literatūroje apstu įvairiausių temų, kurių viena gana ryški yra meilės tema. Būtent ji plėtoja meilės reiškinius ir leidžia suvokti, koks yra tikrasis meilės apibūdinimas arba koks apskritai jis gali būti įvairiose situacijose. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis lietuvių literatūros kūriniais, argumentuotai aptariama, kokie meilės apibūdinimai vyrauja joje.

Ilgas aprašymas:

Lietuvių literatūra dažnai yra identifikuojama, kaip unikalus įvairiausių lietuviškų tekstų rinkinys, kuriame gausu įvairiomis temomis parašytų pasakojimų. Lietuvių literatūra pateikia platų lauką temų, kokiomis dažniausiai yra kalbama bei analizuojama. Todėl lietuvių literatūros tekstus gali įprasminti tokios temos, kaip tėvynės, šeimos, vertybių, pasirinkimų, išeivijos ir kt. temos. Tačiau, galima sakyti, pati populiariausia, niekad savo aktualumo neprarandanti, reikšminga bei netgi neišsemiama tema – tai meilės tema. Meilės temos analizavimas literatūriniuose kūriniuose dažniausiai geriau leidžia suprasti žmonių taip dažnai jaučiamą meilės jausmą ir meilės, kaip objekto reikšmę. Todėl meilė taip pat klasifikuojama į įvairias rūšis. Tai gali būti meilė šeimai, meilė tėvynei, meilė sau ir kt. Tačiau, kad ir kokia bebūtų meilės rūšis, meilė yra vienas jausmas. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros tekstais, argumentuotai yra aptariama, kas yra toji meilė bei kaip ji yra apibūdama įvairiuose lietuvių literatūros kūriniuose arba trumpiau tariant, atsakoma į esminį kalbėjimo temos klausimą – kaip apibūdinama meilė lietuvių literatūroje?

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kaip apibūdinama meilė lietuvių literatūroje? Meilės tema lietuvių literatūroje.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai