Kaip aprašoma asmenybės laikysena ribinėse situacijose lietuvių literatūroje?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

✅ Kaip aprašoma asmenybės laikysena ribinėse situacijose lietuvių literatūroje? Asmenybės laikysena ribinėse situacijose.

Trumpas aprašymas:

Ribinės situacijos – tai momentas, kai yra būtinybė rinktis ir imtis tam tikrų veiksmų, kada pasėkmių turės kiekvienas žmogaus žingsnis. Tai situacija, kurioje išbandomas žmogus, patiriantis tam tikrą spaudimą ir stresą. Neretai tokios situacijos aprašomos ir lietuvių literatūroje, todėl remiantis žymiausiais lietuvių literatūros kūriniais šioje kalboje nagrinėjama, kaip vaizduojama žmogaus laikysena ribinėse situacijose. Kiekviena iš šių situacijų yra skirtinga ir leidžianti susidaryti dinamišką įspūdį apie žmones, išgyvenusius ribines situacijas.

Ilgas aprašymas:

Ribinės situacijos – tai itin sudėtingi gyvenimo atvejai, kada žmogus patiria pačias nepalankiausias sąlygas. Neretai ribinėmis situacijomis laikomi tokie įvykiai, kaip karai, okupacijos, trėmimai, genocidas ir kt. Taigi galima sakyti, kad ribinių situacijų gyvenime yra pačių įvairiausių. Tačiau, kad ir kokios tos ribinės situacijos bebūtų, svarbiausia yra tai, kaip tenka tai išgyventi žmonėms. Tokiu atveju yra svarbi asmenybės laikysena tose ribinėse situacijose. Ar žmogus susitaiko su lemtimi ir ribinėse situacijose žlunga? Ar žmogus ribinėse situacijose išlaiko savo stiprybę ir geba atsilaikyti prieš bet kokius sunkumus? Atvejų gali būti pačių įvairiausių ir kiekvienas jų gali būti žmogui lemtingas. Vis tik, įdomu sužinoti, kokia yra asmenybės laikysena ribinėse situacijose. Tad sužinoti tai, kaip asmenybei sekasi laikytis ribinių situacijų akivaizdoje, sužinoti padeda lietuvių literatūra. Taigi remiantis lietuvių literatūros kūriniais, šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai pateikiama, kaip lietuvių literatūroje yra aprašoma asmenybės laikysena ribinėse situacijose, kokie yra šios asmenybės laikysenos ribinėse situacijose motyvai ir svarba.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kaip aprašoma asmenybės laikysena ribinėse situacijose lietuvių literatūroje?
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai