Kaip gyvenimo išbandymai pakeičia žmogų?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Gyvenimas yra labai nenuspėjamas dalykas. Vieną akimirką viskas gali labai puikiai sektis, o kitą akimirką jis gali pažerti krūvas įvairiausių išbandymų. Tokios kliūtys gyvenime žmogų gali arba sužlugdyti, arba kaip tik jį dar labiau sustiprinti ir leisti suprasti tikrąsias gyvenimo tiesas. Taigi, remiantis šia idėja šioje kalboje analizuojami galimi gyvenimo išbandymai bei kaip jie gali pakeisti žmogų.

Ilgas aprašymas:

Kai žmogus gimsta – jis įžengia į sudėtingą pasaulį, kuriame kiekvienas bando išsikovoti savo vietą bei įprasminti būtį. Tam pasiekti gyvenime visada susidaro sąlygos, kuriose vyrauja sudėtingi išbandymai ir sudėtingi pasirinkimai. Ir nors žmogaus gyvenime išbandymai yra skirti gyvenimo prasmei pasiekti ir savo gyvenimui įprasminti, siekiant esminio savo gyvenimo tikslo, neretai tie išbandymai būna tokie sudėtingi, kad dėl šių išbandymų žmogus pradeda keistis. Taigi išbandymai neabejotinai keičia žmogų. Šis kismas yra susijęs su požiūriu, vertybėmis, pasaulio suvokimu, jausmais ir kt. panašiais aspektais, kurie yra familiarūs kiekvienam iš mūsų. Kiekvienas žmogaus pasikeitimas po išbandymų yra individualus. Gyvenimo išbandymai gali sužlugdyti žmogų, tačiau gali ir iškelti. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje yra kalbama apie gyvenimo išbandymų poveikį žmogui ir kaip žmogus keičiasi po tų išbandymų. Šiam procesui analizuoti kalbėjimo pavyzdyje naudojami įvairūs literatūrinių tekstų pavyzdžiai bei juose aprašomos įvairios žmonių gyvenimo situacijos, paženklintos sudėtingų gyvenimo išbandymų, išgyvenimų ir patiričių.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1250 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kaip gyvenimo išbandymai pakeičia žmogų?
4 (80%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai