Kaip išlikti savimi ir sugebėti džiaugtis kritinėse situacijose?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

„Kiekvienas gyvenimas – tai pastangos ir kova už teisę būti pačiu savimi“, – kaip yra teigęs Chose Ortega I Gasetas – XX a. ispanų liberalas, filosofas ir eseistas, vienas žymiausių to laikmečio intelektualų Ispanijoje. Išlikti savimi ir sugebėti džiaugtis kritinėse situacijose padeda mokėjimas į realybę pažvelgti su šypsena, ieškojimas atramos svajonėse, taip pat literatūroje minima, jog svarbu jausti dvasinę laisvę ir eiti tinkamu keliu. Taigi, išlikti savimi įmanoma kiekvienoje akimirkoje, tačiau būtina mokėti mažuose dalykuose įžvelgti gėrį.

Ilgas aprašymas:

Kritinės gyvenimo situacijos – tai pačios nemaloniausios gyvenimo situacijos, kurios tarsi įspiečia žmogų į kampą ir jo gyvenimo sąlygas padaro nepakeliamas. Šios kritinės gyvenimo situacijos gali būti susijusios su netektimis, išgyvenimais ribinių situacijų metu ir kitomis negatyviomis patirtimis. Iš pirmo žvilgsnio, tokios kritinės situacijos padaro žmogaus gyvenimą nepakeliamą. Tačiau daugelis galvoja, kad net susiduriant su kritinėmis situacijomis, žmogus neprivalo iškart pasiduoti. Net veikiamas kritinių situacijų žmogus gali išlikti savimi ir netgi sugebėti džiaugtis – naudoti tai kaip tarsi atsvarą savo išgyvenimams, taip didinat savo stiprumą ir atsparumą negandoms. Tačiau ne vienam žmogui yra kilęs klausimas – kaip tai padaryti? Kaip išlikti savimi ir kaip sugebėti džiaugtis net kritinėse situacijose? Juk taip atrodo neįmanoma. Tačiau, kad ir kaip tai atrodo neįmanoma, kaip tai padaryti gali pasufleruoti įvairūs literatūriniai kūriniai, paremti įvairiomis žmonių gyvenimo patirtimis ir išgyvenimais. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis literatūriniais kūriniais, argumentuotai aptariama, kaip išlikti savimi ir sugebėti džiaugtis net ir kritinėse situacijose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kaip išlikti savimi ir sugebėti džiaugtis kritinėse situacijose?
4 (80%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai