Kaip krikščioniškosios vertybės atsispindi lietuvių literatūroje?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Apie vertybės kalba labai daug kas. Šis žodis ir reiškinys yra labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. Tad vertybėmis dažniausiai galima vadinti specifiškas mus supančio pasaulio objektų ir reikšmių charakteristikas, turinčias teigiamą reikšmę žmogui, kolektyvui ar visuomenei. Šios vertybės žmonėms padeda gyventi ir jame sukurti prasmingumą. Tačiau vertybių yra tiek daug ir tokių įvairių, kad dažnai jos yra klasifikuojamos. Šiuo atveju yra aktualios krikščioniškosios vertybės – tikėjimo tiesas ir gaires įprasminančios vertybės, pagrindžiančios krikščioniškąjį tikėjimą bei biblines tiesas. Būtent jos dažnai yra pasirenkamos reprezentuoti įvairiuose literatūriniuose kūriniuose, tačiau toks krikščioniškųjų vertybių interpretavimas bei teigimas literatūroje vyksta įvairiais principais. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra argumentuotai aptariama, kaip ir kokių rašytojų literatūriniuose kūriniuose šios krikščioniškosios vertybės atsispindi, pasakojama, kokia yra jų reikšmė bei prasmė.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kaip krikščioniškosios vertybės atsispindi lietuvių literatūroje?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai