Kaip lietuvių rašytojai apibūdina meilę?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Kalbos tema yra ,,Kaip lietuvių rašytojai apibūdina meilę?‘‘. Kalboje atskleidžiama, kokiu aspektu žiūrima į meilę iš kiekvieno autoriaus kūrinio perspektyvos. Kiekvienam kūrinyje meilė aprašoma vis kitaip. Kalboje aprašoma, ką individui suteikia meilė, kokie padariniai, kaip jaučiasi žmogus, ką jam tenka paaukoti. Pasakojama, kaip meilė veikia žmogų ne tik jau suaugusį, bet ir jo raidą dar vaikystėje.

Ilgas aprašymas:

Meilė – tai pats tauriausias žmogaus jausmas. Meilės jausmas yra familiarus kiekvienam. Taigi šio jausmo apraiškų galima aptikti jau nuo pat seniausių amžių. Iš to netgi galima daryti išvadą, kad meilė yra neišsemiamas, amžinas ir nenykstantis jausmas, turintis ypatingai didelį poveikį kiekvienam žmogui, kad ir koks jis bebūtų. Todėl nenuostabu, kad apie meilės jausmą ir meilės apraiškas žmogaus gyvenime neretai renkamasi kalbėti ir lietuvių literatūros kūriniuose. Juose meilė yra apibūdinama labai įvairiai ir turi ypatingai daug klasifikacijų. Meilė gali būti susijusi su šiltais jausmais šeimai, tėvynei, antrajai pusei, darbui ir kt. panašiems veiksniams. Lietuvių rašytojai atranda vis įvairesnių būdų pritaikyti meilės jausmą ir taip jį analizuoti, leisti geriau suprasti, koks jis yra, kas jam būdinga ir kodėl šis meilės jausmas kiekvieno žmogaus gyvenime yra toks reikšmingas bei netgi reikalingas. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, atsakoma į temos klausimą – kaip lietuvių rašytojai apibūdina meilę?

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kaip lietuvių rašytojai apibūdina meilę?
4 (80%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai