Kaip skaitomos knygos veikia mus ir mūsų gyvenimą?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Kalbėjimas kaip skaitomos knygos veikia mus ir mūsų gyvenimą?

Trumpas aprašymas:

Tikriausiai nėra nei vieno žmogaus, kuris gyvenime nebūtų skaitęs knygų. Knygos, akivaizdu, kad yra pats prasmingiausias ir intelektualiausias, indelį į žmogaus gyvenimą įnešantis aspektas. Tad šioje kalboje pabrėžiant knygų ypatingumą, analizuojama, kaip knygos veikia žmogaus gyvenimą.

Ilgas aprašymas:

Kiekvienas žmogus nors kartą gyvenime yra perskaitęs bent vieną knygą. To negalima nuneigti. Todėl knygos neabejotinai yra žmogui familiarus objektas, kurio pristatyti papildomai nereikia. Vieni renkasi knygas laisvalaikiui, kiti vos prisiverčia paskaityti vieną ar kitą knygą. Tačiau nepaisant to, kokia yra žmogaus reakcija į skaitomas knygas, nepriklausomai nuo to, su kokiu turiniu žmogus susipažįsta skaitydamas įvairius literatūrinius kūrinius, tai atliepia žmogui. Kitaip tariant – skaitomos knygos daro individualų poveikį žmogui. Taigi skaitomos knygos veikia mus ir mūsų gyvenimą. Jos praturtina žmogaus kasdienybę arba kaip tik atima žmogaus norą domėtis knygomis ar jas skaityti. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiomis patirtimis, analizuojama, koks yra dažniausias knygų poveikis bei kaip jos veikia mus ir mūsų gyvenimus. Tad šio kalbėjimo užduotis – atsakyti į esminį temos klausimą – kaip skaitomos knygos veikia mus ir mūsų gyvenimą? Sykiu iš to daromos išvados, kurios gali padėti labiau suvokti skaitomų knygų naudą bei reikšmingumą žmonėms.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kaip skaitomos knygos veikia mus ir mūsų gyvenimą?
4 (80%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai