Kalbėjimas apie Justino Marcinkevičiaus asmenybę.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Trumpas aprašymas:

XX a. Lietuvoje gausus ne tik įvairių visuotinių įvykių, tačiau ir juose dalyvavusių svarbių Lietuvos rašytojų, aktyvių visuomenės veikėjų, kuriuos prisimename iki šiandien. Vienas tokių žmonių yra Lietuvos poetas, dramaturgas, vertėjas, akademikas ir aktyvus visuomenės veikėjas Justinas Marcinkevičius. Dažnai sakoma, kad borint pažinti rašytoją, reikia pažinti ir jo kūrybą. Taigi šioje kalboje, remiantis Marcinkevičiaus kūriniais ir biografija, aptariama kokia buvo Justino Marcinkevičiaus asmenybė.

Ilgas aprašymas:

Justinas Marcinkevičius – tai vienas talentingiausių savo laikmečių rašytojų. Pateikiant išsamų Justino Marcinkevičiaus pristatymą, neretai Justinas Marcinkevičius yra identifikuojamas, kaip XX a. vid. – XXI a. pradž. lietuvių poetas, dramaturgas, vertėjas, akademikas bei visuomenės veikėjas. Kad užsitarnautų tokį pristatymą, Justinas Marcinkevičius savo gyvenime užsiėmė pačia įvairiausia veikla. Tik baigęs mokslus gimtajame Alknsiakiemio kaime, vėliau Prienuose, vėliau įstojo į Vilniaus universiteto Istorijos ir filologijos fakultetą, kur studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą. Būtent baigus šiuos mokslus Justinas Marcinkevičius pradėjo savo karjerą. Jis dirbo įvairiose redakcijose, netgi bandė dalyvauti politiniuose procesuose. Tačiau svarbiausia tai, kad Justinas Marcinkevičius niekada neapleido kūrybos ir ją visada laikė savo prioritetu. Žinoma, tai tik dalelė Justino Marcinkevičiaus gyvenimo. Svarbi ir Justino Marcinkevičiaus šviesi asmenybė, kurios Lietuvos tauta neteko dar 2011 m. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis Justino Marcinkevičiaus biografiniais faktais, kūriniais, kitais duomenimis bei šaltiniais, plačiau aptariama bei pateikiama šio unikalaus rašytojo charakteristika bei asmenybė. Tad koks žmogus buvo Justinas Marcinkevičius, galima sužinoti šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kalbėjimas apie Justino Marcinkevičiaus asmenybę.
4 (80%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai