Kalbėjimas apie Justino Marcinkevičiaus asmenybę.  
9.9 (2 atsiliepimai)

Gaukite šį kalbos pavyzdį per 2 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas*;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus;
 • Dovana - rašinių prenumerata visiems mokslo metams.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: XX a. Lietuvoje gausus ne tik įvairių visuotinių įvykių, tačiau ir juose dalyvavusių svarbių Lietuvos rašytojų, aktyvių visuomenės veikėjų, kuriuos prisimename iki šiandien. Vienas tokių žmonių yra Lietuvos poetas, dramaturgas, vertėjas, akademikas ir aktyvus visuomenės veikėjas Justinas Marcinkevičius. Dažnai sakoma, kad borint pažinti rašytoją, reikia pažinti ir jo kūrybą. Taigi šioje kalboje, remiantis Marcinkevičiaus kūriniais ir biografija, aptariama kokia buvo Justino Marcinkevičiaus asmenybė. Ilgas aprašymas: Justinas Marcinkevičius – tai vienas talentingiausių savo laikmečių rašytojų. Pateikiant išsamų Justino Marcinkevičiaus pristatymą, neretai Justinas Marcinkevičius yra identifikuojamas, kaip XX a. vid. – XXI a. pradž. lietuvių poetas, dramaturgas, vertėjas, akademikas bei visuomenės veikėjas. Kad užsitarnautų tokį pristatymą, Justinas Marcinkevičius savo gyvenime užsiėmė pačia įvairiausia veikla. Tik baigęs mokslus gimtajame Alknsiakiemio kaime, vėliau Prienuose, vėliau įstojo į Vilniaus universiteto Istorijos ir filologijos fakultetą, kur studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą. Būtent baigus šiuos mokslus Justinas Marcinkevičius pradėjo savo karjerą. Jis dirbo įvairiose redakcijose, netgi bandė dalyvauti politiniuose procesuose. Tačiau svarbiausia tai, kad Justinas Marcinkevičius niekada neapleido kūrybos ir ją visada laikė savo prioritetu. Žinoma, tai tik dalelė Justino Marcinkevičiaus gyvenimo. Svarbi ir Justino Marcinkevičiaus šviesi asmenybė, kurios Lietuvos tauta neteko dar 2011 m. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis Justino Marcinkevičiaus biografiniais faktais, kūriniais, kitais duomenimis bei šaltiniais, plačiau aptariama bei pateikiama šio unikalaus rašytojo charakteristika bei asmenybė. Tad koks žmogus buvo Justinas Marcinkevičius, galima sužinoti šiame kalbėjimo pavyzdyje.

  Daugiau informacijos...

  Klasė: 10 klasė Kalbėjimo trukmė: 5 - 7 min.

  Klientai rekomenduoja:
  9.9 (2 atsiliepimai)

  Šį kalbėjimo pavyzdį rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

  Mūsų svetainėje pateikiama tūkstančiai skirtingų pavyzdžių. Būtent šis darbo pavyzdys yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

 • Norint peržiūrėti šį darbo pavyzdį, spauskite čia!
 • Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Kalbejimotemos.lt“?

  Nesitikėjau gauti per minutę, galvojau, kad užtruks. Tobulas aptarnavimas! 😊
  Martynas, 12 klasė
  Jau kai mokiausi 10 - oje klasėje nenusivyliau jumis. Todėl tikrai pasitikėjau ir 12 klasės kalbėjimui.
  Diana, 12 klasė
  Už tokią kokybę, tai net nėra brangu. Puikiai dirbate. 🙂
  Viltė, 10 klasė
  Reikėjo kalbėjimo, gavau iškart. Viskas super, kalbėjimas išlaikytas aukščiausiu įvertinimu. 👍
  Tautvydas, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!