Kalbėjimas apie pareigos sampratą literatūroje. Pareigos samprata literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Trumpas aprašymas:

Pareiga kiekvienam yra labai svarbus gyvenimiškas aspektas. Kiekvienas pareiga remiasi kaip tam tikru gyvenimo rodikliu. Tačiau kaip matoma pareiga literatūroje? Ar ji svarbi? Kaip ji lemia žmogaus gyvenimo peripetijas ir kitus veiksnius? Apie tai argumentuotai kalbama šioje kalboje.

Ilgas aprašymas:

Pareiga – tai kiekvieno asmens individualus jausmas, susijęs su atsakomybe, už savo daromus ar planuojamus daryti dalykus. Pareiga iš esmės skatina žmogų laikytis savo duoto žodžio, kad ir ką žmogus būtų pažadėjęs padaryti. Taigi visa tai rodo, kad pareigos išsižadėti praktiškai neįmanoma. Pareigos žmogaus gyvenime yra susijusios su pastovumu, gebėjimu planuoti. Na, o pačios pareigos reikia laikytis, nes ji tiesiogiai veikia žmogaus reputaciją, kitų pasitikėjimą tuo žmogumi, nepriklausomai nuo to, kokia ta pareiga bebūtų – menka ar labai didelė. Kalbant apie menkas ir dideles pareigas, tai rodo, jog pareigų taip pat būna pačių įvairiausių. Pareigų įvairovė žmogaus gyvenime gali varijuoti per įvairiausius aspektus, kaip kad darbas, tėvynė ar kt. Kiekvienos jų svarba žmogui yra individuali. Tačiau šio kalbėjimo atveju, kyla klausimas – kaip pareiga yra suprantama ir reprezentuojama lietuvių literatūroje? Remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, šiame kalbėjimo pavyzdyje atsakoma į šį klausimą, sykiu pabrėžiant tų pareigų reikšmingumą kiekvieno žmogaus gyvenime.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kalbėjimas apie pareigos sampratą literatūroje. Pareigos samprata literatūroje.
4 (80%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai